У Севастополі блекаут: не працюють тролейбуси, дитсадки — «в особливому режимі»

У ніч на 24 червня окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання. Окупаційний губернатор міста Михайло Развожаєв стверджує, що причиною є атаки на енергетичну інфраструктуру міста.
«На об'єктах запроваджено особливий режим, фахівці оцінюють масштаб пошкоджень і роблять усе можливе, щоб повернути світло», — написав колаборант.
Через відсутність напруги у Севастополі не вийшли на маршрути тролейбуси. А дитсадки, за словами окупаційного чиновника, працюватимуть «в особливому режимі».
«Садочки працюють у режимі чергових груп. Оскільки електрика відсутня, приготувати гарячі обіди зараз неможливо. Тому діти у чергових групах будуть забезпечені сухпайками», — повідомив Развожаєв.
Керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в Telegram повідомив, що в Севастополі уражена підстанція в районі вулиці Чорноріченської.
За даними моніторингової групи «Кримського вітру», по головній електропідстанції Севастополя, Балаклавській, було зафіксовано три прильоти. Там виникла пожежа, дим від якої видно на багато кілометрів.
Нагадаємо, у ніч на 24 червня у кількох районах окупованого Криму лунали вибухи. Зокрема, як пише Telegram-канал «Кримський вітер», гучно було в Сімферополі, Гвардійському, Севастополі, Керчі та Бахчисараї.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Біля узбережжя Криму зафіксували новий землетрус

У Севастополі блекаут: не працюють тролейбуси, дитсадки — «в особливому режимі»

У Криму пожежа на ТЕС, горять склади окупантів, Севастополь без світла

У справі кримського політв’язня Олега Приходька встановили 32 причетних

«Товарообіг між Туреччиною і Україною у $10 млрд» - Джемілєв, Джелял і міністр торгівлі Туреччини про перспективи співпраці

У Севастополі скорочується вилов риби, попри мільйонні дотації рф

«Москва ляже у Криму», — Мадяр

«Присязі не зраджую»: в окупованому Криму засудили українського прикордонника на 17 років