«Закриваємо пляжний сезон у Криму», - Міноборони

Крим буде островом. Сили оборони продовжують нищити ворожу ППО, інфраструктуру, флот та логістичні шляхи.
Про це заявили у Міноборони України.
«Лише за останні дні Сили оборони уразили на півострові нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси ППО «Панцир» і С-400, радіолокаційні станції «Небо-У» і «Каста», - йдеться у повідомленні.
В оборонному відомстві наголосили, що прогноз для туристів – несприятливий.
Нагадаємо, раніше міністр оборони Михайло Федоров заявив раніше, що окупований Крим може опинитися у фактичній ізоляції через систематичні удари українських безпілотників по російській логістиці.
Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді (Мадяр) заявляв, що півострів має стати точкою психологічного зламу для росії, бо «Крим покладе москву».
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Турецькі автобуси вийшли на маршрути у Києві, - Кличко

Вперше після окупації: пропагандистський фестиваль не відбудеться в Криму

Окупанти призупинили дитячий відпочинок у Криму

В окупованому Криму палають будівля ФСБ і Таврійська ТЕС – «Кримський вітер»

На тлі атак Сил оборони в окупованому Севастополі запровадили низку обмежень

Окупанти в Криму припинили продаж палива на АЗС

«Культура живе тоді, коли нею цікавляться»: кримськотатарське ювелірне мистецтво сьогодні

Масштабна нічна атака на Крим: у різних частинах півострова палають пожежі