Авіабазу рф у Сирії атакували невідомі, - ЗМІ

Військова авіабаза рф у Сирії, розташована у Хмеймімі, зазнала збройного нападу сирійських радикальних груп.
Про це повідомляє 24 Канал.
Зазначається, що невідомі озброєні люди здійснили напад на кілька російських військових контрольно-пропускних пунктів навколо авіабази Хмеймім у західній Латакії.
Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини заявив, що в районі навколо авіабази Хмеймім після нападу спостерігається "безпрецедентна напруженість у сфері безпеки", що свідчить про те, що атакувальна група, ймовірно, пов'язана зі збройними угрупованнями, союзними з урядом Дамаска.
У SOHR також додали, що до них надійшла інформація про збиття безпілотника, який летів у районі Хмейміму. В цей час там відбувалися періодичні зіткнення і лунала гучна стрілянина.
Офіційної інформації про масштаби втрат або відповідальну за напад особу поки що немає.
Водночас один з російських "військкорів" повідомляв про "запеклу перестрілку" поблизу авіабази Хмеймім між військовими з його країни та "сирійськими бойовиками", внаслідок якої обидві сторони зазнали втрат. Нібито нападників було знищено.
Росіянин також стверджує, що, ймовірно, це були "представники радикальних угруповань, які не прийняли нову сирійську владу після повалення режиму Башара Асада".
Разом з тим, у російських телеграм-каналах стверджують, що на базу Хмеймім напало четверо "терористів-смертників" з Узбекистану, які нібито не визнають уряду Сирії на чолі з Ахмедом аш-Шараа. Трьох з них, за даними росЗМІ, російські військові вбили під час зіткнення, а ще одного намагалися ліквідувати за допомогою гранатомета.
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Мир на Південному Кавказі — майбутнє без рф

Справа "першої Джанкойської групи": бранець Темер'янов та його адвокат виступили у дебатах

Російська армія обстріляла міста: є постраждалі

«Українці, як і турки сто років тому, прагнуть вигнати окупанта», — посол Наріман Джелял

Окупанти заявили про затримання дівчини в Криму за нібито підготовку «теракту»

Російські силовики заарештували в Криму кримську татарку, звинувативши її в "державній зраді"

«Це свідома, послідовна політика окупаційного режиму», - Посол Джелял про не включення росією кримських татар до обмінних списків

Політбранець Андрій Коломієць повернувся в Україну після 10 років незаконного ув’язнення в рф