Асіф Алієв

Фаріон вибачилася перед студентом з Криму

mainnews-id
Вона заявила, що не мала наміру нашкодити йому.

Мовознавиця Ірина Фаріон перепросила студента з Криму, якого затримали російські спецслужби. Окрім того, вона звернулася до омбудсмена, щоб дізнатися, чи можна щось зробити, щоб допомогти хлопцеві та захистити його права.

Про це Ірина Фаріон заявила в ексклюзивному коментарі Новини.LIVE.

Вона зазначила, що дуже співчуває хлопцеві та його родині та не мала наміру нашкодити йому або викрити його особисті дані.

"Я лише хотіла подякувати йому за його листа та показати, що в Криму є люди, які люблять Україну та її мову. Я не думала, що це призведе до таких наслідків. Я вибачаюся перед ним та всіма, кого я можливо образила або поставила в складне становище", — перепросила мовознавиця.

Окрім того, вона звернулася до омбудсмена, щоб дізнатися, чи можна щось зробити, аби допомогти хлопцеві та захистити його права.

Водночас Ірина Фаріон додала, що не впевнена, чи справді після листування з нею цього хлопця затримали, оскільки вона "не має доказів або свідчень, що це сталося".

"Я лише бачу, що в інтернеті з'явилися деякі повідомлення та відео, які стверджують, що хлопець був затриманий російськими окупантами за те, що він підтримав мою позицію щодо російськомовних українських солдатів. Я не знаю, хто стоїть за цими повідомленнями та відео, чи вони автентичні, чи вони мають якісь приховані мотиви", — сказала мовознавиця.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись