Одеські волонтери вже зібрали для українських військових 100 дронів

Одеські активісти в межах ініціативи «Дрон Вихідного Дня» передали українським військовим вже 100 дронів.
Про це в коментарі QIRIM.News повідомив ініціатор акції, депутат Одеської обласної ради та голова громадської організації «Кримські татари Одещини» Февзі Мамутов.
«Вже зібрано понад 100 дронів. При цьому, працюють наші люди з різних країн: Китаю, Польщі та інших, хтось займається логістикою, хтось збирає деталі, хтось їх купує», - сказав Мамутов.
За його словами, активно до роботи долучається молодь.
«Коли я вперше оголосив збір на дрони, то був приємно здивований, що люди, які слідкують за моєю сторінкою в мережі, активно надсилали кошти. Дуже приємно, що мені довіряють», - зазначив він.
Активісти починали з 2-3 дронів. На початку складність була пов’язана з організацією процесу, пошуком необхідних людей. Зараз процес іде набагато швидше. За словами Мамутова, за ці декілька місяців, коли втілюється ідея, в Одесі було вироблено чимало дронів, які волонтери відправили у батальйони та бригади на фронт.
На цей час активісти ставлять перед собою ціль зібрати 50 000 грн.
Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/2ZVB9JRq3o
Номер картки банки: 5375 4112 1999 3677
Фото надане Февзі Мамутовим
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
У Криму та на півдні України росія утримує щонайменше 64 жінки з політичних мотивів

19-річна політув’язнена знепритомніла в СІЗО Сімферополя
Помер відомий кримськотатарський лікар Сулейман Джемілєв

Американська техніка використовується для військових дронів рф

В окупованій Ялті місцевому жителю пред’явили обвинувачення в держзраді

Політв’язня Насруллу Сейдалієва понад п’ять місяців утримують у ШІЗО колонії Майма без зв’язку з родиною

У трьох містах Криму зафіксували забруднення повітря

Посадовці окупаційної «адміністрації» Ялти вирушили на війну проти України