Стан політв’язня Раїфа Февзієва суттєво погіршився, - КРЦ

Стан здоров’я кримського політв’язня Раїфа Февзієва, який уже понад чотири роки утримується росіянами без особистих зустрічей з рідними, у колонії суттєво погіршився.
Про це повідомила його дружина Ліана Февзієва, цитує Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ).
За її словами, Раїф Февзієв вже чотири роки перебуває без особистих зустрічей з рідними. За цей час відбулося лише одне телефонне спілкування та була надіслана одна посилка.
При цьому, стан здоровʼя бранця погіршився.
«Його варикозне розширення вен і до того було у критичному стані, але там це посилилося суворим режимом. Він весь день проводить стоячи, постільний режим буває зрідка і лише з дозволу медиків», — повідомила жінка.
Нагадаємо, 17 серпня 2021 року окупанти заарештували Февзієва та звинуватили за статтею 205.5 (ч. 1 та 2) Кримінального кодексу російської федерації за нібито участь у дяльності забороненної в рф організації «Хізб ут-Тахрір» та засудили до 17 років позбавлення волі. Дана організація заборонена в рф, але вільно діє в Україні.
Фото: "Кримська солідарність"
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Політв’язень Едем Бекіров повідомив про погіршення стану здоров’я в ростовському СІЗО

У Молдові розпочалася Третя Чорноморська безпекова конференція Міжнародної Кримської платформи

Газифікацію прибережних сіл біля Алушти перенесли до 2032 року

У Криму судитимуть чоловіка за нібито співпрацю з СБУ

У Криму затримали чоловіка за «виправдання тероризму»

Суд у Криму відмовив політв’язню Абдулвапову в позові щодо етапування до рф

Рустем Умєров повідомив результати першого дня переговорів у Флориді

Українська делегація прибула до Маямі для переговорів із представниками США