Асіф Алієв

«Тема серйозних обговорень»,—голова МЗС Туреччини про членство України в НАТО

mainnews-id
За словами Хакана Фідана, ці дискусії тривають давно

Питання членства України в НАТО — тема серйозних обговорень всередині альянсу.

Про це сьогодні, 30 травня, заявив голова МЗС Туреччини Хакан Фідан під час спільної пресконференції з його українським колегою Андрієм Сибігою у Києві, передає QIRIM.News

Міністр закордонних справ зазначив, що такі дискусії тривають вже давно і мають різноманітні параметри, особливо на тлі війни росії проти України.

«Членство в НАТО має різні позиції серед країн-членів. І ці обговорення ще триватимуть. Як вам відомо, НАТО — це оборонний альянс і членство України впливатиме на військово-політичний блок, що вимагає обговорення. Тут потрібне певною мірою узгодження позицій трьох сторін: США, Європи та Туреччини», — зауважив він.

За словами Фідана,який перед своїм візитом до Києва відвідував рф та мав зустріч з очільником кремля, питання членства України в НАТО не обговорювалося і не було на порядку денному.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин