«Україна готова пройти шлях до миру. Завдання – примусити росію зупинити війну», - Зеленський відреагував на масовану атаку рф

Першими кроками для встановлення реального миру має бути примус єдиного джерела цієї війни, тобто росії, до припинення саме таких ударів проти життя.
Так президент України Володимир Зеленський відреагував у Facebook на масовану нічну атаку росії.
«Минулої ночі російська армія здійснила чергову масовану атаку проти нашої енергетики. Під ударом були різні об’єкти в кількох регіонах – на Одещині, Полтавщині, Чернігівщині, Тернопільщині. Загалом росіяни застосували майже 70 ракет – крилатих та балістичних, а також майже дві сотні ударних дронів» - написав президент.
Усе це – проти інфраструктури, яка забезпечує нормальне життя. За його словами, зараз усюди, де потрібно, тривають ремонтні та відновлювальні роботи. На жаль, є пошкодження і звичайних житлових будівель. У Харкові російська ракета влучила поруч із будинком. Люди постраждали. Надається необхідна допомога.
«Для захисту українського неба сьогодні були задіяні літаки F-16 і надані Францією Mirage-2000. Зокрема «міражі» успішно відпрацювали проти російських крилатих ракет. Дякую», - повідомив Зеленський.
Також він відзначив за результат наші зенітні ракетні війська, армійську авіацію, всі наші підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи.
«Першими кроками для встановлення реального миру має бути примус єдиного джерела цієї війни, тобто Росії, до припинення саме таких ударів проти життя. І це реально проконтролювати. Тишу в небі – заборону на використання ракет, далекобійних дронів та авіабомб. А також тишу на морі – реальну гарантію нормального судноплавства», - наголосив Зеленський.
Глава держави підкреслив, що Україна готова пройти шлях до миру, і саме Україна хоче миру з першої ж секунди цієї війни. Завдання – примусити росію зупинити війну.
Нагадаємо, у ніч проти 7 березня росія атакувала Україну. За даними Генерального штабу Збройних сил України, російські окупанти здійснили комбінований удар ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування по об’єктах критичної інфраструктури. Основний акцент удару — по об’єктах газовидобувної промисловості України.
За попередніми даними, рф атакувала 67 ракетами різних типів та 194 ударними БпЛА та безпілотниками-імітаторами різних типів.
Фото: ДСНС Харківщини
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Любіть по-рускі» — як в Криму мілітаризують дітей та вчать ненавидіти Україну

Хліб на крові: Як росія викрадає зерно з України

Замість дзвінків у школах —радянська воєнна музика: як рф нав’язує мілітаризацію дітям в Криму

Ірині Данилович — 46

Загарбники змушують школярів у Севастополі заповнювати онлайн-форми для вибору вишів

У Києві відзначили Хидирлез: ФОТО

Другий за добу: українські військові знищили ще один літак рф

Лідер у вигнанні: як рф заборонила Джемілєву повернутися додому