В Україні запровадили онлайн висновки ВЛК

В Україні запустили електронний кабінет військово-лікарської комісії (ВЛК) в Медичній інформаційній системі Збройних Сил України (ЗСУ). Відтепер результати ВЛК будуть оформлюватись онлайн.
Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров.
Як це працює:
Направлення на ВЛК із реєстру Оберіг автоматичнонадходять до кабінету ВЛК.
Висновки комісій після оглядів військовозобов'язаних автоматично надходять в Оберіг та швидше відображаються у застосунку Резерв+.
Постанови щодо військовослужбовців зберігаються в МІС ЗСУ.
«Раніше все писали від руки. Сьогодні переходимо у цифровий формат… Наша мета – прозора, швидка та зручна система ВЛК для всіх, хто захищає Україну», – зазначив міністр Рустем Умєров.
З 1 березня оформлювати електронні постанови можуть військово-лікарські комісії, які пройшли навчання, а з 1 квітня це стане обов’язковим для всіх ВЛК.
Фото ілюстративне
Читайте також:
- «Польща готова розширювати програму підготовки українських військових разом із країнами Скандинавії та Балтії», - міністр Рустем Умєров
- СБУ заочно повідомила про підозру кримському окупаційному міністру та його заступнику за викрадення 46 дітей
- Зеленський: перед ударом у готель в Кривому Розі заселились волонтери з України, Сполучених Штатів, Британії
- Пожежа на РЛС окупантів в Криму: партизани повідомляють про зіпсоване паливо
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Зеленський: перед ударом у готель в Кривому Розі заселились волонтери з України, Сполучених Штатів, Британії

Як рф бореться з хіджабом у школах

«Це не просто руйнування фрески, це знищення історії та культури кримськотатарського народу», - Куришко

«Це втрата цінних творів образотворчого мистецтва Кримського ханства 16-18 ст.», - Ельміра Аблялімова про знищення окупантами стародавньої фрески у Ханському палаці

«Умови утримання там не спонукають до гарного самопочуття, але морально він тримається», - сестра кримського політв'язня Богдана Зізи

У Києві відбувся іфтар для військових, капеланів та волонтерів

Активісти зібрали 214 листів підтримки кримським бранцям

Українського політв’язня Криму Володимира Ананьєва етапували до рф, йому загрожує понад 10 років, - правозахисниця