Зеленський відповів Трампу на його слова про Крим

Президент України Володимир Зеленський прокоментував інтерв’ю президента США Дональда Трампа для Politico, у якому американський лідер згадав, що на першій зустрічі з путіним заявляв про намір повернути Крим і вступити до НАТО.
Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів, цитує «Суспільне».
«Може, я це й сказав на першій зустрічі. І я вважаю, що я був правий. Скажу чесно: так, у нас сьогодні немає сил повернути абсолютно наш український півострів Крим, немає достатньої підтримки для всього цього, але я це сказав на першій зустрічі й міг би це підтвердити і на останній зустрічі з путіним», — заявив Зеленський журналістам.
Він підкреслив, що Україна залишається реалісткою: прагнення вступу в НАТО вважає справедливим, але визнає, що наразі ні США, ні низка інших країн, ні, тим паче, росія не бачать Україну в Альянсі.
«Ми хочемо дійсно в НАТО. На мій погляд, це справедливо», — додав президент.
Нагадаємо, Дональд Трамп під час інтерв’ю згадав Крим та його географію, зробивши помилкову заяву про оточення півострова океаном. Також він звинуватив колишнього президента США від демократів Барака Обаму, під час каденції якого було анексовано півострів, у «здачі Криму».
Читайте також:
- «Долю Криму мають право визначати лише два суб’єкти», — Чубаров відповів Трампу
- Рим продовжить підтримку України: результат переговорів Рустема Умєрова з міністром оборони Італії
- Зеленський обговорив з Папою Римським повернення викрадених росією українських дітей
- Рустем Умєров повідомив про завершення переговорів з командою Дональда Трампа у США
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Долю Криму мають право визначати лише два суб’єкти», — Чубаров відповів Трампу

Рим продовжить підтримку України: результат переговорів Рустема Умєрова з міністром оборони Італії

Трамп у інтерв’ю зробив географічну помилку, заявивши, що Крим оточений “океаном з чотирьох боків”

Південно-західна частина Криму переживає рекордну засуху: річки висохли вперше за десятиліття

У школі Сімферополя п’ятикласників залучили до кадетської системи Слідчого комітету рф

В окупованому кримському ВНЗ провели “Казачий диктант”

У школах окупованого Криму батьківські чати примусово переводять у російський держмесенджер Max

Перший Курултай 1917 року: ініціатива створення автономії, Конституція Криму та значення в історії