Балкер з викраденим українським зерном вийшов з Севастопольської бухти, - соцмережі

Моніторингова група «Кримський вітер» повідомляє, що балкер, який перевозить викрадене українське зерно, вийшов з Севастопольської бухти.
Судно завантажилося на зерновому терміналі «Авліта» в окупованому Севастополі.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Сьогодні з полону звільнено 160 військових», - Зеленський

В Криму оголосили режим «надзвичайної ситуації»

Близько трьох тисяч машин стоять у чергах на Керченському мосту

«Символ спротиву окупації», – в Україні відзначають День кримськотатарського прапора

Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою

«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор

Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів