Ліна Тимошина

«Сьогодні з полону звільнено 160 військових», - Зеленський

mainnews-id

26 червня Україна звільнила з російського полону 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

«Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», - написав Зеленський.

Він подякував команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особливо українським підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей.

«Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», - наголосив президент.

26.06 повернулися з полону військові.jpg

Фото: Telegram/Zelenskiy / Official

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин