Ліна Тимошина

В окупованому Криму стався землетрус

mainnews-id
Епіцентр був у Чорному морі на глибині 16-25 км.

Зранку 22 червня в окупованому Криму стався землетрус магнітудою 3,7 бала.

Про це повідомив Головний центр спеціального контролю.

За даними науковців, епіцентр був у Чорному морі на глибині 16-25 км.

«Епіцентр землетрусу знаходиться у Чорному морі (8 км до узбережжя Криму), на глибині 24км. За класифікацією землетрусів належить до відчутних», - йдеться у повідомленні.

За даними Європейсько-Середземноморського сейсмологічного центру, серія землетрусів сталася поблизу берегів окупованого Севастополя. Зафіксовано чотири поштовхи. Найпотужніший мав магнітуду 4,4 бала.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин