Ліна Тимошина

Незаконні перевезення до Криму: гендиректору російської залізниці загрожує до дев’яти років

mainnews-id
Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила йому про підозру

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру гендиректору російської залізничної компанії, який організував незаконне перевезення пасажирів до окупованого Криму.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

«Слідство встановило, що громадянин РФ, перебуваючи на посаді гендиректора залізничної компанії «Гранд Сервіс Експрес» організував схему незаконного переправлення осіб через державний кордон України – з РФ на територію окупованого півострова Крим та у зворотному напрямку», - йдеться у повідомленні.

Під його керівництвом з 2019 року та по теперішній час здійснено понад 1,4 тисяч рейсів з Москви та Санкт-Петербургу до залізничних вокзалів окупованого півострова.

«Під час планування пасажирських перевезень компанія підтримувала координацію з російськими органами державного управління, зокрема Федеральним агентством залізничного транспорту», - зазначили у прокуратурі.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Йому загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись