Аварійно-рятувальні роботи на території дитячої лікарні «Охматдит» завершено, - КМВА

Аварійно-рятувальні роботи на території дитячої лікарні «Охматдит» завершено. Повністю зруйнований корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій, де дітям проводять діаліз. У більшості інших корпусів – суттєві пошкодження.
Про це повідомила Київська міська військова адміністрація (КМВА) у Telegram.
«Постраждали хірургічні, онкологічні, соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії, радіології та променевої терапії, операційний блок, дві реанімації та єдина в країні онкогематологічна лабораторія. Зараз усі згуртовано працюють аби якнайшвидше відновити лікарню», - йдеться у повідомленні.
Наразі 94 дитини евакуйовані до інших лікарень Києва. У вцілілих відділеннях «Охматдиту» залишилися на лікуванні 68 дітей. 465 пацієнтів, які потребували планового лікування, були обстежені та тимчасово виписані додому.
У КМВА зазначили, що на момент атаки в лікарні перебувало 627 дітей. З них 8 зазнали поранень. Загинули 2 дорослі людини.
Станом на 17.00, за даними КМВА, від ракетного удару росіян у Києві загинуло 33 людини.
Нагадаємо, зранку 8 липня росіяни завдали ракетний удар по дитячій лікарні "Охматдит". А також по низці інших цивільних об'єктів столиці.
Служба безпеки України кваліфікувала удар рф по Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» як воєнний злочин і відкрила за даним фактом кримінальне провадження. За попередніми даними слідчих Служби безпеки України, для вогневого ураження медустанови окупанти застосували стратегічну крилату ракету Х-101.
Фото: Telegram/Zelenskiy/Official
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Коли і за яких умов Велика Британія визнає незалежність Палестини

Підтримка і турбота: Генконсульство України в Стамбулі про літні табори для українських дітей

Мустафа Джемілєв отримав нагороду від Національної академії безпеки

Біля Севастополя уражено електропідстанцію залізниці

Мирний стіл Ердогана: турецькі ЗМІ про ініціативи президента завершити війну рф проти України

Посли трьох африканських країн відвідали окупований Крим: МЗС та Меджліс зробили різкі заяви

Росіяни атакували ракетами та дронами: частина з Криму

Пісні під арештом: як у Криму переслідують за українську музику