Ліна Тимошина

Судитимуть «отамана» НЗФ «Союз козаків Феодосійського регіону»

mainnews-id
Як повідомляють джерела QIRIM.News у правоохоронних органах, йдеться про Бориса Яремка

Прокуратура Автономної Республіки Крим скерувала до суду обвинувальний акт щодо громадянина України, учасника незаконного збройного формування «Союз козаків Феодосійського регіону», яке діяло на півострові під час активної фази його окупації. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

У відомстві зазначили, що дії обвинуваченого кваліфіковані як посягання на територіальну цілісність і недоторканність України; як державна зрада та участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування (ч. 2 ст. 260 КК України).

«Встановлено, що у лютому 2014 року обвинувачений добровільно вступив до лав керованого та фінансованого рф незаконного збройного формування «Союз козаків Феодосійського регіону» у статусі «похідного отамана», — йдеться у повідомленні.

З метою усунення перешкод в окупації півострова, обвинувачений здійснив низку дій, спрямованих на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості України.

«Зокрема, у лютому-березні 2014 року брав активну участь у блокуванні пункту пропуску «Крим» ДПС України, військового аеродрому Кіровське, 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти Військово-морських сил України, які в подальшому були захоплені та взяті під контроль військами рф», - зазначили у прокуратурі.

«За заслуги» перед окупантами обвинуваченого загарбники нагородили медаллю «За захист Криму».

Прізвища обвинуваченого у прокуратурі не називають. Однак, як повідомляють джерела QIRIM.News у правоохоронних органах, йдеться про Бориса Яремка.

Яремко отаман.webp

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин